Krematorium Gloria, wyposażone jest w dwa piece kremacyjne firmy GEM model CRM/6. Piece są w całości obudowane wewnątrz cegłą izolującą i ogniotrwałą o wysokiej zawartości albuminy, odporną na ścieranie i temperaturę. Procesowi kremacji towarzyszy całkowite utlenienie dymów i wyeliminowanie zapachów, zgodnie z gwarancją przestrzegania pułapów emisji ustalonych przez krajowe i unijne przepisy.

Automatyczna regulacja procesu kremacji, sterowana komputerowo, utrzymuje pod stałym nadzorem każdy etap procesu, od momentu wprowadzanie trumny do pieca po kontrolę emisji do atmosfery.

Zachowana zostaje maksymalna higiena podczas całego procesu spopielania. Emisje do atmosfery utrzymane są w ścisłych granicach przewidzianych przepisami krajowymi i europejskimi. Urządzenia są zgodne z przedmiotowymi europejskimi przepisami bezpieczeństwa.

Proces kremacji trwa około 2,5 godziny. Spopielenie odbywa się w temperaturze 800 st. C. Po ostygnięciu pieca i złożeniu prochów w przygotowanej urnie Najbliżsi zmarłego lub zakład pogrzebowy mogą je odebrać wraz z certyfikatem kremacji.

Kontakt

Zadzwoń do nas lub przyjdź

Telefon całodobowy (+48) 71 338 19 19
Krematorium Gloria ul. Kwiatkowskiego 13, 52-326 Wrocław
Godziny otwarcia pon. - pt.: 8:00 - 16:00 sobota: 9:00 - 13:00